| Robert1002 a întrebat:

Daca seara m-am masturbat, a 2 a zi noaptea dupa 12 am masturbat-o si am pus mana si la mine si aveam lichid preejeculator,sunt sanse sa ramana gravida? Nu am ejaculat, nu i-am bagat niciun deget, nici nu am penetrat-o.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu sunt sanse.

| Goete a răspuns:

Intrebi daca sunt sanse sa ramana gravida. Bineinteles ca sunt!
Daca voiai sa intrebi daca sunt sanse sa fi ramas gravida dupa cele povestite... Nu

| chuckmanson a răspuns:

Da, are toate șansele să fie gravidă! Abia aștept să ne spui cum o să îi spune-ți copilului vostru despre nașterea lui/ei laughinglaughinglaughing

| oricine1999 a răspuns:

Nu, normal ca nu!