| eye5779 a întrebat:

Daca si fratele meu se da la aceeasi fata cum il fac sa o lase?

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Vorbeste cu el spune-i ca tii mai mult la ea si sa-ti dee tie o sansa. Poate o sa meargahappy

2 răspunsuri:
| amamaria a răspuns:

Hhh pai daca ai fi un frate bun iai lasa calea libera dar nu este bine sa va certati din cauza unei fete dar totusi spuini si poate el o sa inteleaga happy noroc

| BAIATUL a răspuns:

Lasa-l impace sa faca ceea ce isi doreste si o va lasa el singur din propria initiativa daca isi va da seama ca nu e bine sa fie cu ea.