| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt bisexual cum pot sa imi gasesc prieten ?

8 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Bagati un deget in cur si masturbeazate de 3 ori pe zi

| Ţepeşu a răspuns:

Te duci în stradă şi urli: "unde sunt bisexualii?!" şi îi vezi pe toţi cum se dau uşoooor deoparte.

| cristi0005 a răspuns:

Intra pe www.travestiti-transexuali.ro si gasesti acolo tot ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe un site de matrimoniale si cauti dupa baieti, le spui cum esti, poate gasesti pe cineva din aproprierea orasului tau.Sau te poti duce intr-un bar pentru homosexuali,acolo sunt barbati, daca exista in orasul tau, daca nu in lat oras.Desi,daca esti bisexual,eu zic ca mai bine sa te interesezi de fete,acum cat ai ocazia sa nu ai o relatie cu un baiat,pentru ca lumea judeca,si e mai frumos sa fii cu o fata asa cum a dat dumnezeu,e pacat sa fii cu un baiat,asa ca mai bine orienteaza-te spre fete, e mai frumoasa relatia cu cineva care sa te completeze, sa-i placa si lucruri diferite.Afla care iti este sexualitatea si ce iti place mai mult,dar incearca sa fii un om normal, un bisexual nu e perceput bine de societate si nici nu e un lucru normal sa fii cu un barbat, e impotriva firii.

| DH01 a răspuns:

Incearca un pix in cur, din ce in ce mai gros pixul.

| Ezio4acb a răspuns:

Stiu euwinking iti dau nr de telefon al lui justin biberlaughing si va cuplati cine stiee poate se lasa si de muzica cu ocazia astathinking (dar din nefericire el este doar gay nu bisexual)
P.S. lol ce oameni du-te frate la psiholog ai o problema esti baiat fetele trebuie sa iti placa( tu daca vezi una buna cu sani mari, perfecti si buni cu un corp perfect si toate celedrooling si un barbat cu patratele pe abdomenlaughing tu nu stii ce sa alegi rolling on the floorrolling on the floor l; ol :-&) ai o probleeema, bft si mult succes,...

| Carmen09 a răspuns:

rolling on the floor...vezi sa nu faci scurt:*

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Carmen09):

Da ce sa mai.nu vezi ca mi-o bifat deja frumusete de cuvant nesimtiti laughing