| Luci25 a întrebat:

Daca sunt verisor cu o fata de gradul 3 ma pot combina cu ea?

25 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Daca esti de natia rr, da. Daca nu, constiinta isi face treaba.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da normal ca te poti combina.Te poti combina si daca esti gradu 1 si daca ti sora sau sora vitrega, mitu cum ca ies copii cu probleme e doar un mit inventat de bunici tai de la tara ca sa sperie fetili si asa so perpetuat prin copii prosti care o ajuns la oras si si-o facut copii.O aratat si la televizor de la noi 2 frati cu 2 copii si erau perfect sanatosi, am vazut si in afara 2 care so casatorit si dupa o aflat ca's frati, evident judecatoru o anulat nunta. Poti sa te combini cu cine vrei, bine in afara de mamata, nimic nu te opreste.Linistit poti sa te combini cu ea si cu sora vitrega poti desi de, uni ar zice cai imoral desi ea are total alt parinti si ii exact ca o alta fata pe care ai cunoasteo doar ca ii place la masa de tatatau si de de aia nu poti.Prostii mituri si legende astea is toate.Medical nu so descoperit nimic care sa creeze copii cu mutati nici la frati de acelasi sex daramite care is de sex diferit. Poti sa te combini linistit cu ea, ca extrem de religiosii parinti sau popi si starea civila zic altceva ii problema lor, oricum cel mai sigur vrei asa o aventura sau o relatie fara implicarea prea profunda si niste futaiuri bune si gata happy nu ii vorba de casatorie aici.P.S. Am si eu o vara de gradu 1 al draq de frumoasa doar cai mai mare cu 3-4 ani si acu dupa ce o facut copil si o mai pus 10 kg pe ea ii si mai mandra, si al dracu daca aveam ocazia si sansa de nu ma combinam cu ea si ma comportam perfect normal, chiar si in pat.Is asa de multe reguli in societatea de azi aiurea. Daca vrei poti umbla gol sau cu tanga in fund pe strada, ca lui nea Cascheta no sa-i placa ii partea 2 da poti, poti face ce vrei, lasa stereotipurile si te combina cu cine vreiwinking

| VADIq a răspuns:

Nu!

| valentinamarinamary a răspuns:

Da poti, e de gradul 3 nu are nicio treaba, am auzit multe cazuri unde s-au casatorit verisor cu verisor si au facut si copiilaughing! Deci stai linistit!

| 1DPinkpOint a răspuns:

Si eu care credeam ca`s singura la care`mi place varume`o.laughing ..de ce intotdeauna verisorii [verisoarele pt.baieti] is cei mai frumosi? din pacate sunteti rude si nu, nu puteti.straight face crede`ma.m`am informat..nici preotu` nu oficiaza casatorii de genu`. daca ati fi verisori de gr 4[ daca exista si asa ceva..in fine oh go on] atunci da. straight face

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru 1DPinkpOint):

Nu vorbi prostii, legal religios naiba stie oficial poti de la gradu 2 sa te casatoresti ce 4 visezihappy

| 1DPinkpOint a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Batman..eu zic doar ce am aflat de la profa` de religie..sincer,cred ca stie ce vorbestehappy si faza cu casatoria..era doar asa. nu cred ca o sa ajunga sa se casatoreasca, ce naiba!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru 1DPinkpOint):

Catwoman, las-o tu pe profa de religie ca de aia o ajuns de religie pentru ca are destul de mare probleme mentale ca sa vrea sa fie calugarita da no putut renunta la curvaria din pat si s-a facut profesoare.Toate is extrem de evlavioase etc.Cea mai mare prostie cu stereotipurile de acum te combini cu cine vrei ce naiba iar legal de la gradu 2 poti. Oricum el vrea o aventura sau o relatie superficiala cel mai probabil niste nebunii in pat si gt, cui ii pasa de casatorie iar daca ti naparat te casatoresti in russia si tot o faci tongue

| ElDictator a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Esti mortal laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ElDictator):

P.S. Ms laughing))

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ElDictator):

Carei partea cu care is mortal ca tot nu stiu happy

| ElDictator a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Tot ce zici tu e adevarat, doar ca le-ai zis de-o asa maniera incat am lacrimi in ochi de ras laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ElDictator):

Ma bucur sincer.Poi eu imi beau cafeaua cu Doctor House si el mo invatat 2 lucruri importante, ca lumea ii plina de stereotipuri tampite si ca TOATA LUMEA MINTE

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ElDictator):

Le spus pe fata de pe la 16 ani.E penibil sa te ascunzi si sa crezi toate regurile si limitarile.O viata ce manance bei undeti pui capu si cu cine tio tragi te privestewinking

| CrazySoursD a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Cum ma? Din atatea persoane cat sunt in tara asta si-n lumea asta,tu treci la verisori? Chiar s-au terminat toate fetele "bune" respectiv baietii la intrebarea asta, ca sa treci la o ruda? Chiar esti asa fara inhibitii, de lume, reguli si tot ce exista? Mi se pare super aiurea, n-are niciun rost. Daca crezi ca toti mint.Eu cred ca as deveni paralela cu lumea asta, pierdandu-mi increderea in unii oameni.E adevarat, lumea minte dar nu inteleg de ce sa ma bazez pe o chestie asa cunoscuta de cand lumea si pamantu.Mai exista si oameni buni si sinceri, stii? Cred ca te-a influentat prea rau Dr.House,mai gandeste-te si ca viata ta, nu e un film.

| ElDictator a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ai facut bine ca ai vazut Househee hee Din pacate, prea putini raman cu ceva de acolo si chiar inteleg ideile si mentalitatea expusa a personajului principal.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru CrazySoursD):

MA gandesc doar ca TOATA LUMEA MINTE nu neaparat tot timpu dar minte mare parte din timp.Nu exista nici o limita sau regula cu ce fete poti umbla si nu nu s-a terminat da chiar ii foarte draguta varmea si sincer de eram poate cu 2-3 ani mai tineri si ambi de aceiasi varsta sau 2-3 mai mare ea si era sansa sigur ca ma combinam cu ea. E o prostie regula cu de e var de 1 ei si? E VAR n-am nici o treaba. Poate sa fie si sora mea atata timp cat ii total vitrega e doar o fata la care unu din parinti place pe un din parintii mei n-are nici o legatura la fel si cu vara.Nu conteaza gradu, vrei sa te combini dai drumu.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru CrazySoursD):

Da chiar asa fara inhibitii de vreo 6 ani si sincer ma simt mult mai bine asa iar daca te iei dupa inhibitii si obiceiurile lumii care te limiteaza in orice domeniu nu mai faci nimic ce-ti place si traiesti si tu ca multi inainte si dupa tine.Si daca tot vorbim de verisoare mai am o verisoara mai mica nu stiu cu vreau 3-4 ani, aia mai indepartata, si aia foarte draguta si arata foarte bine, la fel si cu ea, daca ar fi sansa evident ca as umbla cu ea, nu ma deranjeaza nici ca mi-e vara nici e mai mica in inaltime nici ca e mai mica la varsta, chiar deloc nici daca ar fi cu 7-8 ani mai mica si nu numai ea, orice iubita nu ma deranjeaza sa fie cu 6-7-8 ani mai mica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cupleaza-te ca nu este imoral; sunteti destul de indepartati. Nici de gradul 1 nu ar fi o problemahee hee dar, va cam curge in vene acelasi sange, asta-i toata chestia.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa curga in vene acelasi sange tie cu pruncu lui unchiutau hei?happy Mama tata diferit happy Nu vorbi bazaconii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Sa zicem ca mama mea are o sora > matusa mea are un fiu > este varul meu de gradul intai. Acelasi sange (vorba vine, ca nu trebuie neaparat sa aiba aceeasi grupa de sange) le curg in venele mamelor noastre, mie si lui.

| victorandrei a răspuns:

De gradul 3? cum ai calculat?hee hee

| ElDictator a răspuns:

Fa cu Schema lui Horner si afla solutiile.

| Mariiaamariiaa a răspuns:

Verii de gr 3 sunt rude de gr 8. Poti fi impreuna cu ea.

| ady13boss_9568 a răspuns:

Da ma! Poti da te bate tato laughing)