| Fluturas_5884 a întrebat:

Daca te injura o data, merita acel baiat iertat, merita sa continui relatia dc el isi cere scuze si regreta?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Asta depinde de tine, eu zic ca Da. ( Mai ales daca era nervos. ) Dar sa-ti dovedeasca ca regreta sincer, altfel nu. Lasa-l cateva zile ( nu foarte multe, totusi ), sa invete ca te deranjeaza! Sa impui respect.

Totusi, o palma sa nu primesti! La prima palma sa fi pa. Un baiat care da in tine, o sa mai dea.

9 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Depinde de injuratura laughing)

| TheSpecialOne a răspuns:

Pt o injuratura eu nu am incheiat nici o relatie. ne-am injurat reciproc de cateva ori iar a doua zi nici unul nu a mai pomenit de ziua precedenta

| fluturas a răspuns:

Pentru o injuratura merita, sigur o sa te mai injure, dar majoritatea baietilor asa suntstraight face
dar daca te loveste nu cred ca ar trebui sa-l ierti...big grin

| Lavynyu a răspuns:

Asta e doar decizia ta... Daca crezi ca nu o sa te mai injure poate...big grin Dar, daca nu cred ca nu ar trebui sa continui big grin

Sper ca te-am ajutat.

Mult Norocbig grin

| YingYang a răspuns:

Daca te injura doar odata, si nu te injura asa incat sa te superi tare. normal ca merita.

| Răspuns_9097 a răspuns:

NU,categoric nu! O să repede acest lucrubatting eyelashes, poate mai târziu o să decurgă la violenţă happy

| Densis a răspuns:

Daca te-a injurat la misto injura-l si tu la misto.Te injura? Injura-l si tu! Da in tine?! Da si tu! Si dai papuci!

| kittykat a răspuns:

Pai eu am o regula ca baietii : un baiat cand da o data in tine o sa dea si a doua oara chiar daca at regreta si te implora sa-l ierti si daca un baiat te injura te va injura si a doua oara ...si chiar daca il iubesc nu vr sa devin cateaua lui de bataie si injuraturi asa ca gandeste`te bine

| AlexyLuvvU a răspuns:

Categoric NU, nu merita iertat. Daca te-a injurat odata o va face iar si iar si iar. Poate sa isi ceara scuze de mii de ori si sa spuna ca regreta (poate nici nu regreta, spune si el asa ), nu merita sa il ierti