| 8623 a întrebat:

Daca te masturbezi putin mai agresiv poti avea probleme de ejaculare?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca in cazul in care nu ai inclinatii sado-masochiste, prin masturbarea violenta a penisului sa fie indusa senzatia de discomfort/durere si din acest motiv sa dispara erectia si drept urmare sa-ti ''moara'' p*** in mod efectiv. laughing In concluzie prin manuirea fina a ''sculei'' iti vei produce placerea maxima. Sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai putea avea in sensul ca vei ejacula mai repede.

| HadesSs a răspuns:

Depinde cat de agresiv, daca il dai de perete cam da laughing

Răspuns utilizator avertizat