| CristianChivescu a întrebat:

Daca te refuza o fata inseamna ca esti ratat si urat? Dau funda pentru cel mai coerent raspuns!

Răspuns Câştigător
| auranebunatica a răspuns:

Nu neaparat.un ex:iubitul meu sa tinut de capul meu km 3 saptamani la rand pana sa-i zic da...l-am tinut in suspans ca sa imi dau seama daca chiar vrea ceva serios cu mine daca ma place asa mult cum zice... daca renunta imediat insemna ca nu merita o a 2 sansa

21 răspunsuri:
| Raluu_5695 a răspuns:

Doar ratat happy

| DamonVampirul a răspuns:

Nu inseamna ca esti prost sau urat. Poti fi destept si frumos dar poti sa nu ai calitatile pe care si le doreste acea fata.

| sebastyancuidiny a răspuns:

Ratat; urat sunt raspunsuri relative. O fata te poate refuza ca nu esti destul de inteligent, destul de bogat, nu ai patratele, nu ai ochii albastrii, nu ai penisu destul de lung, te considera prea in varsta, prea copil, poate crede ca o sa-i scada reputatia daca apare cu tine, nu esti destul de dragostos cu ea( la fiecare 2 sec sa-i zici iubi, bebe, printesa). Consider ca am cuprins tot, funda? big grin

| AbysWallker a răspuns:

NU. Te poate refuza pentru ca e cu altcineva sau nu e pregatia pentru a incepe ceva cu cineva...

| Laviy a răspuns:

Nu. Nimeni nu e urat, nimeni nu e ratatbig grin Fiecare are ceva specialwinking Nu conteaza cel mai mult aspecutl fizic, conteaza caracteru si sufletulwinking Daca te-a refuzat o fata nu te descuraja, mai sunt multe. Poate ca unele te vor refuza, dar sigur o sa gasesti pe cineva care merita sentimentele talewinking

| Florinika a răspuns:

Nu inseamna ca nu e indragostita

| Aylee a răspuns:

Inseamna ca nu te merita

| florynna93 a răspuns:

Bineintelesc ca nu esti ratat si urat.doar ca fata respectiva nu stie sa iti aprecieze calitatile fizice si morale.stai chill ca o sa iti gasesti fata care sa te aprecieze asa cum esti

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Nu neaparat.Se poate si pur si simplu sa nu fi genul ei deci nu te frustra.

Răspuns utilizator avertizat
| seby19 a răspuns:

Slabe sanse. Nu vede nimic interesant la tine iar din fericire asta o poti schimba chiar tu. Stilul, imbracamintea, comportamentul si modul de a vorbi. Vezi unde ai clacat si persevereaza.

| Helpmeeveryday a răspuns:

Nu, bine'nteles. Daca acea fata te-a refuzat inseamna ca nu te incadrezi in stardardele ei, ca nu esti ceea ce cauta, in final ca nu te place.Nu trebuie sa te simti ratat ca te-a refuzat, sunt atatea fete care te pot iubi, ea nu e persoana potrivita.
Urat, nu, fiecare e frumos in felul lui.
Fii optimist si gandeste-te la viitor, sigur iti pregateste ceva frumos.
Take care!

| TheLovelyGirl a răspuns:

Nu.sa nu te gandesti niciodata la asta.te poate refuza deocarece poate place pe alt baiat, sau vrea sa fiti doar amici, nu mai mult.

| catafreestyle a răspuns:

Pai...sunt 3 variante laughing :
1.varianta ta
2.nu esti genul ei
si3. fata nu are gusturilaughing

| SemnuIntrebarii a răspuns:

Cu Spume ca bereabig grin
Semnu' Intrebarii terminat.

| Me_6996 a răspuns:

Nu ii adevaratwinking Oare nu te-ai gandit ca nu ii pregatita sau nu vrea mai mult de la tine stiind ca daca o face la un momendat te va rani? Nu vrea mai mult si vrea doar sa fiti prieteni buniwinking big grin

| MescaMascalina a răspuns:

Da

| uusername a răspuns:

Nu.Poate acea fata este indragostita de altcineva sau nu esti genul de persoana pe care ea il cauta

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu

| dyyva a răspuns:

Nu inseamna ca esti urat, inseamna ca nu aveti nimic in comun

| Cobra_Cobra_1995 a răspuns:

Daca mar refuza o fata as baga cutitul in ea