| alinusaa a întrebat:

Dacă te separi de prieten din inițiativa lui intrand în no contact și necomunicand, dupa o luna de zile primești o cerere de prietenie din partea celui mai bun prieten al său..cum vedeți aceasta situație, este o întâmplare sau nu ce credeți? Menționez că acesta nu știa multe lucruri despre noi despre mine în perioada cât am fost împreună

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Accepti daca vrei! Nu are nici o legatura unul cu altul chiar daca ar fi stiut totul despre voi! Nu-l poti condamna doar ca e prieten cu acel fost prieten al tau! El nu ti-a gresit cu nimic...

| sierra1 a răspuns:

Lasă "analizele" de caz și imbrățișează-l sau trimite-l la plimbare

| wildthing a răspuns:

Nu-i nici o intamplare. A poftit la pasarica ta inca de cand erai cu celalalt, dar atunci nu putea sa incerce nimic. Acum, afland ca v-ati despartit, isi incearca si el norocul.winking

| Cinic a răspuns:

Acum cel mai bun prieten al fostului tau iubit, considera ca este rândul lui sa loveasca veverița.

| mihai69 a răspuns:

Nicicum.
Social media nu e viața reală.