| Elena199420 a întrebat:

Daca ti-a fost accesat telefonul de tot felul de persoane necunoscute, sa spunem hackeri. In momentul cand intri pe site-uri porno ma refer, si au avut acces la informatiile din telefon, unde au existat filmulete porno. In cat timp dispar de pe acel site. Precizez ca isi schimba mereu denumirea site-ului. Sau cum se procedeaza ca sa nu mai apara acele filmulete? Exista vreo modalitate sa nu mai apara acolo filmuletul

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce ti-ai dat contactele pe site-urile alea, numele tau, numarul si informatia ta este facuta punlica pe sit-urile de acel gen.
Deci, nu dispar niciodata, dimpotriva, vei fii mai mult umpluta de acest gen de spam, pentru ca acum au datele tale.
Din pacate, ti-ai facut-o cu mana ta!
Daca nu intrai pe situri porno, nu aveau cum sa ajunga datele tale pe mana hackerilor.

| mihai69 a răspuns:

Probabil niciodată.

| Cannibal a răspuns:

Acum depinde pe astfel de site-uri de multe ori te alegi cu viruși care pot să îți acceseze unele date persoanele.