| girl08 a întrebat:

Daca ti-a pus mana acolo... Poti ramane insarcinata? Sunt virgina si nu stiu daca avea lichid interseminal ca sperma sigur nu avea.va rog dati-mi un raspuns...

10 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Clar nu, stai calma nu exista nicio sansa. Dar ca sa scapi de stres incearca testele de sarcina, dar sigur nu!

| xMoTaNeL a răspuns:

Doamne,inainte sa postezi intrebare gandeste.Doar daca isi "da drumu" in tine fara prezervativ, tu esti dedesubt si o are toata bagata in tine, doar atunci poti sa ramai gravida cu sansa de 60%.

| Butterfly0 a răspuns:

Doamne mare ti-e gradina si multe proaste ai in ea! gandeste fato

| ГЭOPГИ a răspuns:

Fara sperma cum vrei sa ramai si mai esti si virgina. normal ca nu ai ramas insarcinata asa ca nu te mai ingrijora:* ( si iti dau un sfat intrebarea a fost prosteasca rau cum sa ramai insarcinata daca ti-a pus mana acolo laughing ) pup.:*

| clauphotograph a răspuns:

Nu si 2 la mana daca ai fi cu, capu pe umeri nu ar trebui sal lasi sa puna mana ca dupa aia ii dai sperantze si daca continui asa poate s afaca orice din tine

| arte74 a răspuns:

Eu cred ca nu a pus doar mana. cred ca ti-ai dat cu ea(puta) pe la cur

| brandiburu a răspuns:

Daca ti-a pus mana "acolo" macar te-ai excitat putin? iar daca ramai insarcinata doar din aceasta cauza, suna la cartea recordurilor si la toate institutele mari de medicina din lume: tocmai ai descoperit ca poti ramane insarcinata si pe alte cai.

| AnckPuff a răspuns:

Poi nu poti ramane insarcinata daca tia pus mana doar daca ai contact sexualhappyDaca avea lichis poti ramane daca nu avea nu potihappy

| girl08 explică:

Eu zic ca nu.

| girl08 explică:

Ok merci mult:*