| denisa24 a întrebat:

Daca ti-a venit ciclu poti fi gravida? va rog rasp...mersi:*:*:*

6 răspunsuri:
| pelu a răspuns:

Daca ti-a venit e bine. Si daca intarzie 2 3 zile nu va panicati caa toate o sa aveti intarzieri de genu`. te-am pupat bafta`n continuare

| D A R i U t S s A a răspuns:

DAca nu ai avut conctact sexual nu ai cum sa fi ramas gravida.

| alinuta113 a răspuns:

Nu prea cred! dar sunt cazuri cind vine ciclul peste sarcina! Fii atenta nu lasa asa! Cel mai bine e sa faci un test de sarcina! Succeas

| PurpleLadybug a răspuns:

Pai nu ar trebui sa-ti vina, dar sunt cazuri in care vine si peste sarcina. fa un test de sarcina si linisteste'tewinking

| emasweetgirl a răspuns:

Adica?

| iry a răspuns:

Sunt rare cazurile dar se poate
fa un test de sarcina
e cel mai sigur mod de a afla