| RAY a întrebat:

Daca ti-ar spune cineva cunoscut ca te place cum ai reactiona?
dar cineva strain? sau cineva din spatiul virtual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu, chiar sunt un om carismatic...și nu mă refeream neapărat la ură, că e un cuvânt prea mare, pur și simplu mai sunt oameni care nu te plac.

11 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca ar fi cunoscut si l-as placea si eu i-as marturisi sentimentele mele. Daca nu l-as placea, i-as zice ca imi place mai mult sa fim amici.
Daca ar fi un strain sau unul din mediul virtual as zice ca"are glume in program"

| AirănMeidăn a răspuns:

"a"

| Divy a răspuns:

Conversaţii
Cunoscut mi se pare că aceea persoană te place doar pentru caracter şi nu există atracţie fizică respectiv chimie între voi
Cineva străin hmm aici e cam greu de crezut fie e atracţia fizică fie altceva anume
Spaţiu virtual e locul cel mai idiot să-i spui cuiva că-l/-o placi doarece lumea e diferită în spatele unui ecran şi cel mai important nu e real sunt sentimente irosite.
... Ştiu că sunt puţin superstişios dar asta e realitatea prin ochii mei, totuşi cea mai reală chestie ar fi persoana străină deoarece te place înainte de a te cunoaşte singurul lucru pe care să-l faci să meargă e să îâi placă şi ţie şi să vă potiviţi, iar apoi existenţa înţelegerii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în niciun fel, oricum nu mă place nimeni.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu poti cunoaste acest lucru, cum nu poti sti cine te uraste

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

ba știu... și cine mă urăște știu, citesc foarte bine oamenii.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca te uraste toata lumea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu toti te pot place, dar de ce crezi ca nimeni nu te poate place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

nu știu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu personal nu vad de ce sa nu fi placuta de cineva, poate ma insel nu stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

nu, chiar sunt un om carismatic...și nu mă refeream neapărat la ură, că e un cuvânt prea mare, pur și simplu mai sunt oameni care nu te plac.

| GoldenKing a răspuns:

Cineva cunoscut, poate, ar merge.Cineva strain sau in spatiul virtual clar nu.