| antoniaidk a întrebat:

Daca tu ai un vis, iar iubitul tau iti spune ca nu o sa reusesti e constructiv sau distructiv? Eu zic ca e distructiv
Pt ca unei persoane care nu poate sa faca ceva, daca il
Minti ca va putea face, el va putea
Dar unei persoane care poate, ii spui ca nu mai poate il demoralizezi
Voi ce pqrere aveti?

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Distructiv, macar daca aducea argumente puternice, puteai sa zici ca te aduce cu picioarele pe pamant. Dar daca el nu te sustine si iti da direct la picioare, e de fugit, si ca lectie ii poti demonstra ca se poate.

| Violleta2022 a răspuns:

Iubitul tau este o persoana negativista, de aceea ti-a spus asa ceva.
Oricum el nu-ti poate infleunat visele tale de noapte, deci nu-ti fa probleme ca nu se vor intampla in realitate.

| Hyperion7 a răspuns:

Normal că e distructiv.