| MarianSteaua a întrebat:

Daca tu esti virgin si tu si ea, trebuie neaparat sa folosesti prezervativ?

Răspuns Câştigător
| alina44 a răspuns:

Atata timp cat faceti sex nu sunteti virginihappy protejati-va intotdeauna. presupun ca sunteti adolescenti, deci nu cred ca sunteti potriviti sa fiti parinti. plus ca pot aparea si alte probleme. succes:*

9 răspunsuri:
| DeniAli14 a răspuns:

Daca nu vreti sa te trezesti ca partenera e insarcinata da. Dar cum sa fiti virgini cand intretineti relatii sexuale? Sau nu intretineti. Sau asta vreti sa fie prima data? Si te referi la faptul ca prima data sa folosesti sau nu prezervativ? Daca asta e, atunci eu iti sugerez sa folosesti prezervativhappy Si si mai bine sa iti pastrezi virginitatea pana esti sigur de persoana aleasahappy

| noi3 a răspuns:

Yup.

| Rukhsandra a răspuns:

Logic ca DA! doar nu vreti sa fiti parinti de la primul contact sexual al vostru
Ne avand experienta sexuala s-ar putea sa dai drumu la "inotatori" in ea si ce se intampla? ...vine barza big grinSi sigur nu va doriti asa ceva :p
Nu conteaza daca sunteti amandoi virgini trebuie va protejati.Dar mai bine inainte sa faceti sex ar fi mai bine sa discutati despre masurile de protectie si sa va informati mai bine si dupa sa treceti la treaba
bafta

| Alexa15_8816 a răspuns:

Eu cred ca da asa eu am intzeles de la multe persoane intrebate.cind am avut relatzie am folosit.e mai bine sa te protejezi

| Annd a răspuns:

Da,trebuie,daca nu vrei sa te bata tacsu' ca i-ai facut nepotwinking

| MarianSteaua explică:

Da dar placerea nu mai e la fel straight face

| Rukhsandra a răspuns:

Atunci daca zici ca nu-i placere "mare" cu prezervativ spune-i partenerei tale sa se duca la un cosult ginecologic si sai prescrie niste anticonceptionale

| MMihai a răspuns:

Ca să stați foarte liniștiți, trebuie să învățați despre toate metodele de evitare a unei sarcini nedorite și să folosiți asociat simultan mai multe ( mai multe= cel puțin 3 metode de evitare sarcină folosite simultan asociat ).

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Care e a treia?