| Totipentruunu a întrebat:

Daca u tii la o pers si acea pers e aproape indiferenta, mai are rost?

Răspuns Câştigător
| angelina_2665 a răspuns:

Da fiindca cind tu vei fi indiferent/a el/ea deja va umbla dupa tine! kunosc o pereche unde de la iceput el umbla dupa ea si mai nu facea tot posibilul sa fie cu ea dar ea era indiferenta asa tinuse vreo luna, mai apoi insa el sa dezamagit si nu o mai suna nu mai umbla dupa ea, acum ea fuge dupa dinsul il suna permanent dar el deja e indiferent! asa ca are rost))))

6 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Sincer,nu prea are rost, pentru ca nu faci decat sa suferi.

| dulcykaLy a răspuns:

Nu

| Arkhangel a răspuns:

Sincer nu, am trecut si eu prin asta

| IloveME a răspuns:

Pai depinde, daca esti dispus sa luptzi u singura pana s ajunge la sentimente.asta nu inseamna ca u trebuie sa dai tot sau sa.i iertzi toate prostiile care le face!

| Honeybunny a răspuns:

Depinde.ori face pe indiferenta si te place, ori e indiferenta dar te place si inca nu si'a dat seama si isi va da seama dupa ce o vei ignora, ori pur si simplu acea persoana nu e interesata de tine.incearca sa o eviti putin sa ii vezi reactiahappy

| R_8074 a răspuns:

Da, eu am stat dupa prietenu meu 2 anilaughing si acum suntem impreuna de 10 luni si ne iubim foarte mult