| Puff9222 a întrebat:

Daca un baiat a iubit o fata si au avut o relatie de aproape 2 ani, dar o relatie frumoasa de care isi aduce aminte cu drag, mai ales daca e prima fata cu care a intretinut relatii sexuale, se mai poate intoarce la ea dupa o perioada? Sa zic un an, doi[in aceasta perioada au ramas prieteni ff buni si vorbeau destul de des]. Stiu ca baietii sunt cam orgoliosi, dar vreau raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Da, se mai poate intoarce, dar depinde si de sentiimentele fetei. Daca si ea accepta si mai ales ca a fost o relatie lunga si frumoasa. Acel cuplu are sanse mari. Aveam mai multe de zis, dar esentialu asta e.

7 răspunsuri:
| xXcreedXx a răspuns:

Fff sincer? vreau funda... si sincer se va intoarce dar trebuie sa stii sa cucerestiun baiat:X cand te intalnesticu el pupal si uh. mai la mishtou... ashha cum sa zic cred ca vei reusi daca

| crazy_5962 a răspuns:

Eu personal nu cred ca se mai poate intorce deoarece este o perioada cam mare de timp... dar in lumea asta totul este posibil. Parerea mea este ca o relatie refacut nu mai are prea multe sanse deoarece daca nu a mers de prima data a doua sau atreia oara nu va merge... sper ca tia placut rasp meu(fundita?)

| sergent91 a răspuns:

Da. Se poate asa ceva deoarece le-a prins foarte bine aceasta pauza.

| Angelofdemon a răspuns:

Eu zic ca da. dar depinde de ce s-au despartit.
Baiatul trebuie sa fc acel pas daca vrea se mai impace fata cu el sau invers.
daca nu viata merge mai departe cateodata ne mai inselam in unele cazuri nimic nu e cea ce pare intr-un fel.:*
>:d<
funda?tongue

| Crina_8634 a răspuns:

Depinde de baiat si de cat de puternice vor fi sentimentele lui intr-o viitoare relatie. Daca da peste o fata care il va iubi si va sti sa il tina langa ea categoric va uita de fosta insa pana nu gaseste persoana asta sau pana nu incepe sa o iubeasca va avea momente in care se va gandi la cea dinainte

| GyeBaek a răspuns:

Eu zic ca s-ar putea in torcea insa problema e ca fata sa nul respinga, dar totusi daca s-au iubit puternic amandoi sunt sanse ca relatia sa reinceapa.

| ELLSSA a răspuns:

Oricand poate sa faca acest pas, de a se intorce la ea.Numai daca si ea simte acelasi lucru pentru el.Totul este posibil.