| litere123 a întrebat:

Daca un baiat acum cativa ani striga dupa o fata 'Pisi'si fluiera dupa ea,iar anul acesta i-a spus ca e frumoasa si dupa un timp a inceput sa rada cu prieteni lui de ea,ce inseamna?
Iar fata cand iese rareori din casa mareu da de el,iar el o urmareste uneori.
Ea este o fire mai distanta de baieti si preocupata mai mult cu scoala,iar el o fire cu mult tupeu,si in preajma ei, el incearca sa se dea la mai multe fete.

Oare el o place sau doar vrea sa profite putin de ea?
Ofer coronita raspunsului complet.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Comportamentul lui fata de ea arata ca nu o iubeste, ci dor vrea o relatie pentru a profita de ea.

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Ce sa mai lungim baiatul vrea sa faca sex cu ea, iar ea ar trebui sa se fereasca de genul asta de baieti