| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat afla ca o fata il place, ce face? spune si prietenilor lui?(tin sa mentionez ca ne stim doar din vedere)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca asa ii sta in caracter normal ca le spune si prietenilor lui

| neutrino a răspuns:

Spune la tot "satul"! Trebuie si el sa se laude la cineva, cu ceva, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de baiat, unora nu le pasa daca nu le place fata, alti rad de fata, daca si lu-i ii place o sa stea si o sa se gandeasca la fata aia mult timp, sau o sa le spuna la prieteni si o sa rupa **** de ea. Depinde de caracter :p

| Florenta16 a răspuns:

Nu pana nu stii tu exact ca te place. Ai putea sa le ceri si prietenilor tai un sfat, dar nu te aventura prea tare. Bafta!

| smile8dream a răspuns (pentru Florenta16):

Pai sincer eu nu stiu ce sa cred..adica cand e sa trecem unul pe langa altul, el se uita cu coada ochiului la mine.dar care ar fi motivul pentru care el sa ma arate prietenilor lui?

| Florenta16 a răspuns (pentru smile8dream):

Ar putea sa te arate prietenilor sai ca sa faca "misto" de tine in sensul ca "ia uite-o si p-aia care ma place ca fraiera". adica nu stiu nici tipul de baiat care este, dar am trecut si eu printr-o faza asemenatoare, si nu s-a intamplat nimic mai mult decat sa rada de mine.

| Babydin4you a răspuns:

In general rad de fata impreuna cu prietenii lor.

| SUMO a răspuns:

Depinde daca ii mai cu bun simt nu in caz contrar le spune si no sa iasa prea bine noi avem tot felul de ganduri si ne sfatuim prieteni pentru propriul nostru amuzament