| DiannaDi a întrebat:

Daca un baiat are emotii cand e cu mine, are sentimente pentru mine? mersihappy

11 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Da foarte corect,atunci baiatul te simpatizeaza si inca mult te simpatizeaza si el se rusineaza din cauza ca nu vrea ca tu sa-ti faci imrepsii rele sau el sa faca unele prostii ca apoi tu il vei lasa. Daca tii la el atunci ajutal pe baiat, si dai multa incredere in el, vorbeste cu el si tot asa.Multa bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Parerea mea este ca te poti fastaci si te poti pierde doar in fata unei persoane pentru care ai slabiciuni tongue

| cryss_6160 a răspuns:

Da! Inseamna ca baiatul este mai timid si te place foarte muult!

| IloveME a răspuns:

D obicei asa e...
doar sa nu joace teatru cu tine! banuiesc ca nu ar putea fi chiar atat de fals!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar ii e frica de necunoscut.Petreceti clipe impreuna pana dispar emotiile, apoi vezi daca are si sentimente.

| Ella_1816 a răspuns:

Da, dar mai exista si posibilitatea de a fi timid in prezenta unei fete

| Gothick666Boy a răspuns:

Ori e timid.ori e indragstit la nebunie de tine! asa ca cucerestellaughing. funda?puppy dog eyes

| Brunetica a răspuns:

Da normal are da nu stie cum sa ti-le arate ca de obicei sunt cam timizi baieti happy

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Da da da love struck

| Eileithy a răspuns:

Daca excluzi varianta ca ar fi ceva nou pentru el, da, se poate spune ca prezenta ta ii dezvaluie latura sa sensibila.

| Memphis_6272 a răspuns:

Da sigur te iubeste deoarece in caz contrar n-ar avea nici o reactie cand e cu tine