| Emma6 a întrebat:

Daca un baiat care imi place foarte mult vrea sa stea cu mine doar pentru sex, ce as putea face? Sunt inca mica si eu nu as accepta asa ceva!
Dau funda pentru raspunsuri bune! p. s : am 13 ani!

Răspuns Câştigător
| swettylove a răspuns:

Incearca sa il vrajesti,fa'l sa te iubeasca fara sa isi doreasca sex daca tu nu esti pregatita,dar nu stiu cum sa faci asta,eu am reusit lucru asta cu un baiat,toata lumea zicea despre el ca ar sta cu o fata doar pentru sex dar am reusit sa fiu cu el si sa'mi si spuna ca daca eu nu sunt pregatita el no sa ma forteze niciodata cu lucrul asta si eu sunt si putin mai mare ca tine happy. Deci tu ii spui de la inceput ca nu vei face asta, daca vrea sa stea asa cu tine bine, daca nu cauta'ti pe altcineva fara nici un regret.

11 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Si eu am tot 13 ani- fac 14 dar nu as accepta asa ceva
daca ma place si vrea sa stea cu mine nu o va face pentru contaactul sexual
asta e parerea mea

| AnGeL a răspuns:

Si eu am tot 13 ani- fac 14 dar nu as accepta asa ceva
daca ma place si vrea sa stea cu mine nu o va face pentru contaactul sexual
asta e parerea mea succes

| SociallyDepressed a răspuns:

Vrei să fi folosită ca o jucărie?

| toxik a răspuns:

Sa nu faci niciodata greseala de a sta cu un baiat care vrea de la tine doar sa te culci cu el. ai o varsta frageda si nu merita sa faci acest lucru chiar daca "il iubesti". sti cum se spune iubirea este trecatoare... dupa o perioada iti va placea de alt baiat,winking si tot asa pana iti vei gasi alesul inimii tale. te sfatuiesc sa nu te lasi prostita de vorbele lui.winking. sper ca ti-am fost de folos

| Georgy_7404 a răspuns:

Incearca sa il seduci dar odata ce te-a zis clar ce vrea te vede dopar ca pe o bucata de carne pe care o foloseste apoi o arunca eventual o recomanda si altora crede-ma nu te obosii cu unu ca el stiu ca este greu pentru ca si eu am trecut prin asta este foarte greu dar iti spun sigur ca nu este ceva peste care nu ai putea trece treci mai departe ai un viitor inainte nu are rost sa iti stricii viitorul pentru el pentru ca daca ai face-o cu el l-ai iubii si mai mult si el daca doar asta urmareste se vaa purta mizerabil cu tine apoi iti zic eu ca mai bine stai departe de el decat sa o faci cu el si apoi sa te numeask curva sau ba eu m-am culcat si cu asta ca baietii vb intre ei am o prietena care a stat doi ani cu unu a facut-o cu el si apoi a doua zi ea l-a sunat si el cica ce vrei fa? ea cica sa iesim undeva da el cica plac fa zdreanta draq de aixci si mentionez ca era virgina inainte sa se culce cu el asa ca bafta multa

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai poti face oral anal si in acelasi timp sa ramai virgina. asa cum milioane de printese o fac happy

| vampiressa a răspuns:

Eu zic sa lasi la o parte faza cu vrajitul.adica iti trebuie si putina experienta.a innebunit lumea asta de tot...auzi de la 13 ani sa intretii relatii sexuale.profitati de copilarie.ca sex o sa aveti timp sa faceti.

| Pretty_8673 a răspuns:

Esti mica pentru 13 ani ca sa faci sex. Poti sa ii pui conditie stau cu tine daca nu ma obligi sa fac sex cu tine. Daca nu ii comvine conditia cauta pe altcineva.

| HellBlade a răspuns:

Pai esti mica nu stiu daca te vrea doar sa... asta inseamna ca nu te iubeste daca cineva te iubeste te asteapta cat ai nevoie

| YoAnne a răspuns:

Ai putea sa il lasi naibii.ca nu se merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost! uital, mai sunt multi pe lume.