| Fn1613 a întrebat:

Daca un baiat este indiferent, exista sansa sa va placa?

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Unii asa sunt de felul lor. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista multe sanse. Cu siguranta imi va atrage atentia, ma va intriga. De obicei, tipii care imi plac fac parte din categoria asta. Nu uita ca oricine, barbat sau femeie, se plictiseste de o persoana care este vesnic la dispozitia lui!

| emm a răspuns:

Pai ori asa e el ori nu vrea sa iti arate ca te place.asta daca te placethinking
daca nu.asta ebig grin

| evelyna_1193 a răspuns:

Depindehappyuneori, o usoara indiferenta e considerata de unele fete sexy

| thepunusher a răspuns:

Da, exista. Exact asa sunt eu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o vorba cand un baiat este rautacios cu o fata inseamna ca o place big grin

| Razvan a răspuns:

Numai daca e indiferent ma place. Apele linistite sunt adanciwhistling
Iti dai seama ca nu ma da tupeul afara din casa, dar cat sa fim amici pot sa rezolv singura.Restul vine de la sinebig grin

| Doddel a răspuns:

Da !

| NickiMinaj a răspuns:

Da, chiar mi se pare o provocare tongue