| AnTiBioTic a întrebat:

Daca un baiat face sex cu prezervativul pus, poate sa se dezvirgineze?raised eyebrowshee hee

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul contact sexual dezvirgineaza intotdeauna, indiferent de prezervativ sau nu.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| RXN a răspuns:

Fizic vorbind, nu toti baietii se dezvirgineaza, sunt care au frenul intact toata viata.Cu prezervativ, slabe sanse ca frenul sa se rupa, dar moral vorbind nu mai esti virgin dupa un act sexual.happy

| MititiCa a răspuns:

Categoric dalaughing. A fost contact sexualhappy. Sa inteleg ca tu esti respectivu?happy. Deci ai dezvirginatlaughing

| Andrre a răspuns:

Da. straight face normal
si cu un pix te poti dezvirgina.

| OFM a răspuns:

Da mah odata ce ai avut un conatct sexual dah

| emilie_8883 a răspuns:

Ce legatura are prezervativul cu asta?!laughing

| emeris a răspuns:

Contact sexual=dezvirginare

| vitas a răspuns:

Categoric NU

| blade_8047 a răspuns:

Bai fratilor, incepeti si voi sa faceti "sex" mai pe la 18 ani.
ON: DA!

| DeejayRash a răspuns:

Cu siguranta DA