| alexxamaria97 a întrebat:

Daca un baiat intreaba tot timpul de mine, dar eu`o cand am vb cu el i-am spus ca ma enerveaza... el continuand sa intrebe de mine si sa se bage in seama cu mine asta inseamna ca ma place?
p.s.nu vorbim intre noi niciodata de o relatie

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Da, e clar ca te place...dar daca tot insista ori te place cu adevarat ori e nebun si iti face in ciuda.fa-l sa inteleaga ca nu-ti place de el si ca niciodat nu ai sta cu el niciodata. succes!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Daca nu i-ar placea eu zic ca nu ar mai intreba de persoana ta, sau avand in vedere ce i-ai zis, chiar te-ar evita. Asadar TE PLACEEEE tongue