| Tzucu a întrebat:

Daca un baiat m-a privit lung lung... de mai multe ori... si imi da mai multa atentie.
ce inseamna?happy
ma place?
happyhappy

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Da sigur ca te place!happy

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Clar.Absolut...nici cel mai mic dubiu, sigur te place, e in limba cum se spune. fundita? tzucu?'ai te ruoooooog pupic pe botik...

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

E topit dupa tine!
Daca si tu il placi da-i de inteles asta. Zambestei cand va vedeti, asa o sa fie si el sigur ca il corespunzi si o sa treaca la actiune (poate te invita in oras sau eu stiu...).
Baftaa!happy

| Shinen a răspuns:

Buna!
Daca te priveste, daca iti da atentie, este foarte posibil sa ii placa de tine.
Succes!

| A_7901 a răspuns:

Nu neaparat. Poate doar e o relatie amicala.Nu ai de unde sa stii daca nu ai niste semne clare dupa care sa te ghidezi.