| AndreeaRoxanaBZ a întrebat:

Daca un baiat se combina cu o fata dupa o despartire de un an de fosta, apoi se desparte de ea si la scurta durata se impaca cu fosta, ii sterge numarul"Acutalei", ii sterge id`ul, o scoate de la prieteni pe FB, unde merge ea, o evita, asta inseamna ca isi iubeste si respecta prietena actuala?

Eu sunt cea cu care sa impacat. Mereu imi spune sa nu`mi mai fac griji din cauza aleia cu care a fost. Dar ma ingrijorez. Parere. Sfaturi!?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Da. Inseamna ca tine la prietena lui, iar cea cu care a fost in perioada cat a fost despartit de fosta era doar ceva trecator.

6 răspunsuri:
| gabixon a răspuns:

Clar! vrea sa ramana numai cu tine

| Virkno a răspuns:

Da isi iubeste si respecta prietena actulala dar nu e frumos ce i-a facut acelei fete trebuia sai vb si sai spuna ca va reveni la fosta dragoste si fata intelegea, asa a facut-o sa se simta prost.

| AnnaS98 a răspuns:

Serios?! asta face?! vorbeste cu el. nu-i normal sa se poarte asa cu "actuala". daca nu reiese nimic din discutie dai papucii. inseamna ca nu te meritawinking.nu te teme sa discuti cu elbatting eyelashes. bafta! fundita?

| fabiola a răspuns:

Nu ceea ce iti spune,nu ceea ce sterge, nu ceea ce promite sunt dovezi de dragoste si respect! Astea se simt si nu azi, nu maine! In timp!

| St3fY_3193 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine si de frica sa nu te piarda i-a facut asta ceilalalte fete(dar a fost cam dur) daca nu il crezi si ai impresia ca te minte sau iti ascunde ceva vb cu el. cred ca dupa despartire el s-a gandit bine si a realizat ca nu marita si si-a dat seama ca a gresit si la cine tine mai mult dar mai bine vb cu ellove struck sSuscceslove struck

| 7cLicK a răspuns:

Off...respectul e un lucru bun dar totusi de tot...itnelegi tu insa da, omu chiar poate te iubeste, s-a combinat cu aia crezand ca mai gaseste o fata ca tine, adica dupa un an te obisnuiesti cu un tip de femeie, caracter si etc, insa e greu de spus dintr-un rezumat ca cel facut de tine, dar raspunsul meu e da, si vorba lu' anutzica, vorbeste cu el si ajungi tu la momentul in care sa iti dai seama daca te iubeste sau nu!
Take care!:X:X