| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se masturbeaza in baie si cad cateva picaturi de sperma pe colacul wc-ului dupa care neglijeaza sa-i stearga sau nu-i observa si dup-aia vine sora lui sau mama lui si se aseaza pe wc, cat de mari sunt sansele ca sora sau mama baiatului sa ramana insarcinate de acesta?hee hee

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
45 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Trolol a răspuns:

0% Sanse

Alte răspunsuri
| anca07 a răspuns:

Cam atatea sanse, cat ai sa ajungi la capatul universului...

| DevilShadow a răspuns:

Persoana care a pus aceasta intrebare poate fi baiat sau fata. Baiat din cauza ca s-a speriat ca poate ramane sora sau mama gravida. Si fata din cauza ca poate chiar ea s-a pus pe wc dupa ce a fost fratesau si s-a masturbat si ii frica sa nu ramana ea gravida. Dar nu iti fa griji oricine(orice) ai fi, ca spermatozoizii din sperma in corpul femeii(uter) traiesc pana la 2 zile dar oriunde altundeva doar pana la 5 min... Deci numai daca nu ati venit unu dupa altul...

Alte răspunsuri