| Bombonik_8523 a întrebat:

Daca un baiat se termina intr-o fata iar ea se urineaza imediat dupa sunt sanse sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| anna01 a răspuns:

Ce treaba are meatul urinar cu vaginul? Sperma tot in vagin ramane si este suficient ca un singur spermatozoid sa gasesca drumul si gata, ramai.Nu va mai luati dupa mituri si solutii idioate pentru a scapa de sarcina, nicio metoda nu garanteza 100% protectia impotriva sarcinii, asa ca, mare grija.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaginul si vezica sunt doua organe seaparate si total diferite. E nevoie de o singura picatura de sperma sa se scurga in vagin si poti ramane insarcinata.Nu te juca cu chestiile astea si protejeaza-te. Ia macar niste anticonceptionale...macar asa stai fara griji.Bfta