| Gabriela_6740 a întrebat:

Daca un baiat se uita atent in ochii tai imseamna ca ii place de tine?

Răspuns Câştigător
| silver1864 a răspuns:

Poate sa-i placa cum arati tu fizic dar nu neaparat si de personalitatea tawinking

7 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Nu neaparat. Poate insemna si doar ca ai trezit un anumit interes!

| elyssa20 a răspuns:

Nu neaparat, poate sa te si fraiereasca cu o privire, daca intelegi///pupici.

| DoarUnCopil a răspuns:

@GetRipped eu nu inteleg laughing)

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inseamna ca e atent la ce spui sau ca doar se holbeaza la tine... daca asta e singurul semn care iti arata ca te place eu nu as miza pe el!

| madytza_7574 a răspuns:

Probabil vrea doar sa-i analizeze sa vada ce culoare au si daca ai lui sunt mai frumosi ca ai tai sau inverslaughing^_^ nu inseamna neaparat ca te placewinking

| Damian a răspuns:

Nu... inseamna ca are deja inchipuiri cu tine in cearceaf

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu neaparat