| ILoveHim a întrebat:

Daca un baiat se uita insistent la tine inseamna ca te place?

11 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Tu poti sa-i observi reactiile mai bine.Cum se comporta cand il surpinzi ca te priveste..intoarce privirea,continua sa te priveasca,zambeste etc. Un om poate sa se uite la tine din foarte multe motive. Ori te place, ori a aflat ceva despre tine, ori ai uitat din nou sa iti dai mustata jos, ori poti fi atat de mare incat ii acoperi toata privelistea si asa se uita la tine involuntar...

Tu stii mai bine cum te priveste, daca iti zambeste etc. Scoate pufarina la inaintare si zambeste-i si tu..vezi cum reactioneaza. sincer, daca mi-ar zambi o fata care nu e pe gustul meu, nu i-as face si eu asta...deci tine cont si vezi ce va face el

| h3r a răspuns:

Nu, înseamnă că îți stă urât cu noul tricou.

| Voidwithin a răspuns:

Poate ca da ori poate ca vrea sa faca o gluma proasta din seama ta.

| sayWhaaat a răspuns:

Raspunsul este evident, da!

| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu-i obligatoriu.

| Anitta97 a răspuns:

Depinde...tu trebuie sa simti asta! incearca sa vorbesti cu el! si sigur o sa iti dai seama!

| Bughi a răspuns:

Nu te uiti insistent numai la persoanele pe care le placi? Raspunde-ti singura la intrebare happy

| Arrrrrrrrrrrrrrrrraaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu eul si iti vei da seama

| tubaq a răspuns:

Normaaal ca te place :*. Sigur l-ai impresionat tu cu ceva. Bafta!

| TaoTao a răspuns:

Vrea sa te arda.

| SASORI1624 a răspuns:

Depinde și de băieți mna...
Dar așa mi se întâmpla și mie și mulți spune ca ma place
Deci răspunsul este ca da, dar poate ii plac ochi tai și de aia se uita insistent la tine, poate chiar te place, Acm depinde! Asta a fost părerea mea?