| Deeutza_8515 a întrebat:

Daca un baiat se uita la mine in fiecare ora la scoala, inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Da!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sau se joaca cu tine.

| andrada94 a răspuns:

Crede'ma ca in situatia ta ma aflu si eu.Eu m-am mutat la o alta scoala de pe clasa a 5 acum sunt pe a 8.Am un coleg de care mia placuth de pe clasa a 5 a de el. J acum el in fiecare ora se uita la mine.Cand colega mea pleaca al tabla sau e ascultata vine si se pune langa mine. Acum nici eu nu stiu.Eu sper din toata inima sa fie asa.Si s'ar putea sa fie asa si la tine

BAFTA`!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau te gaseste atragatoare, ori misterioasahappy