| Lollipop_2029 a întrebat:

Daca un baiat se uita la tine si atunci cand te uiti si tu isi schimba brusc privirea confuz si cauta repede altceva de facut inseamna ca te place? Aud asta de la diverse persoane, insa parca mi-e greu sa credworried. Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| iLOVEquestions a răspuns:

E greu sa iti raspund.Intr-un fel inseamna ca te place, intr-un fel nu stiu.
happy
Deci se poate doar sa se uite la tine din intamplare si nimic mai mult.
Dar daca face asta mai des nu are nici o scuzahappy
Poate incerci sa verifici putin cat de des face asta...(e o coincidenta sau un obicei deja?)
Daca descoperi ca isi face obicei in a te privi...si tu il placi...forteaza-ti norocul, o sa aveti o relatie!
Pupici:XX!
Sper ca te-am ajutat...si ca o sa primesc fundita:XXX:***happy

6 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Da, este adevarathappy

| CoquineNoire a răspuns:

Daca se uita des la tine.da, te place.sh mai ales daca cauta repede ceva d facut.inseamna ca e agitat, emotionat si vrea sa ascunda acest lucru, gasindu'si de lucru happy

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Orice om cand e indragostit de cineva nu poate privi acea pesroana direct in ochii.
E posibil ca acel baiat sa te placa big grin

| unknownn a răspuns:

Nu tot timpul...de ex,eu am banca chiar in drept cu geamul,si era un copil mai in spate,care tot se uita la mine mai insistent,eu cand ma intorceam, si el se intorcea, si o facea prea des...mai tarziu am aflat ca el se uita pe geam nu la minerolling on the floor
Deci poate se uita la altceva

| BlancaFantasma a răspuns:

Tare povestea lu` alynutzarolling on the floor eu ce pot sa zic sunt in aceeasi situatie ca a ta si nu stiu ce sa cred ma place sau nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place. Asta vrei sa auzi?