| Radaaa a întrebat:

Daca un baiat se uita la tine te place? Asi vrea sa aflu deoarece un baiat se tot holbeaza la minelaughingsi cand am iesit din clasa [plecam acasa] era in spatele meu si eu o asteptam pe prietena mea. M`am uitat la el laughing si el era cu privirea pe mine laughingrolling on the floor dupa m`am uitat iar si era tot cu privirea la >minehee hee8- rolling on the floor acum...si cand am iesit din clasa, m-am uitat la elbatting eyelashes si el se uita la mine de >numa`8-!laughing inseamna c ma place?laughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Da,normal.

2 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Nu neaparat,poate asa este el,poate sa uita la tine insistent deoarece poate te vede altfel, cine stie si sa nu excluzi nici varianta ca te-ar putea place, afla daca te placewinking

| dirtoaica a răspuns:

SIGUUR te place.E innebunit dupa tine.Dar incerca sa afli cine-s prietenii lui.Ca daca si tu il placi ar trebui sa incerci sa te cuplezi cu el.big grin