| Bad a întrebat:

Daca un baiat se uita la tine timp de doua ore(engleza intensiv) si tu cand treci pe langa el sa pleci acasa iti atrage atentia spunandu-ti,, pa piticot"(sunt cea mai scunda din clasa), inseamna ca te place?

3 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Depinde. poate vrea sa iti fie pr ff bun. sau poate ca teplace dar e timid. asis situatzia ta sunt eu acum. eu sunt primul an laliceu si nema cunoscut luni. si in fieare zi la scoala ma priveste mult... si cand plecam acasa zice daca vreau sa ma conduca. si azi mi-a zis ca ma palce. deci poate fi si asta.

| MMadalina a răspuns:

Pai depinde...
Acum nu toti baietii care se uita la tine inseamna ca te plachee hee
Depinde de felul in care te privea mai multe chestii.Insa totul e posibil

Bafta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoorriic; x. Aici exista o atractie, piticot!smug

Bafta`!laughing :*:*:*