| DeEa_8789 a întrebat:

Daca un baiat se uita mereu la tine cand treci pe langa el, ce inseamna? crede ca esti ciudata? sau te place? va rog ajutati-ma!

13 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Depinde! poate sa te placa daca se iuta la tine cu niste okhi blinzi! si zimbeste! inseamna ca e indragostit de tine. mai ales daca te priveshte lung. funda? happy

| Отilia a răspuns:

`Şi eu cred că acel băiat te place `nu ştiu sigur da şi la mine se uită tot un băiat prin şcoală lung `şi chiar şi când merge uneori cu prietenii lui. Şi te vede şi brusc se întoarce la ei şi îi zice ceva fi sigură ca dacă încep a râde nu i-a zis ceva de bine dar dacă se uită toţi la tine insistent sau ceva de genu `pai la sigur te placeebatting eyelashes Încearcă şi zâmbeşte-i şi tu vezi care va fi reacţia lui `dacă îţi va zâmbi înapoi sau ba.batting eyelashes Baftă scumpo. happy

| miky06 a răspuns:

Eu cred ca te place eu cel putin asa cred

| LostInDreams a răspuns:

Depinde de expresia fetei lui
Uita-te in ochii lui si iti vei da seama singura. Daca (te) considera ciudata nu se mai uita dupa tine, eu asa zicstraight face
Zambeste-i si tu frumos de cateva ori si vezi ce reactie o sa aibawinking

| alexa6808 a răspuns:

Te place

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Depinde... adica daca merge asa singur si incepe sa zambeasca de cum te vede e clar ca te place dar daca vezi ca e cu prieteni si incearca sa-i zica la unu dintre ei ceva clar zice partea cu ciudatatongue sper ca am fost de folos... cel putin asa fac toti pe care-i cunoschappy

| Diana_4238 a răspuns:

Pai uitate la expresia fetei si o sa-ti dai seama daca te place sau daca crede ca esti ciudata.

| JaJe a răspuns:

Depinde si cum se uita la tine, frumos sau urat, pot insemna ambele lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla la fel cu un baiat... Uneori te place. alteori se uita la tine(stii tu cum sunt baiaetzii). Nu cred ca zice ca esti ciudata. Uita-te insistent la el zambindui. Te uiti si in ochii lui si iti dai seama.winking

| iulytruly a răspuns:

Eu cred ca respectivul baiat te place...big grin

| Isa_5295 a răspuns:

Pai depinde de felul cum se uita dupa tinee... daca zambeste si e gen =p~ atunci sigur te place si nu poate ascunde asta.
dar daca are o privire plina de sictir si mai apoi ajunge chiar sa se amuze pe seama ta poate pur si simplu crede ca esti putin mai ciudata.

| fryz a răspuns:

an cel mai dese cazuri se iuta ca poate arati bine sau ai placi

| Anoonim_4791 a răspuns:

Si euu cred ca baiatul te place thinking Dar acum depinde ce fel de privire laughing