| lidia_8870 a întrebat:

Daca un baiat se uite insistent la mine si imi zambeste, ma place? funda:*

Răspuns Câştigător
| paVul a răspuns:

Da.Te place
Asteapta sa mergi la el
Sa faceti cunostiinta
De acolo te descurci

Vreau funda

Bafta!

5 răspunsuri:
| DexterM14 a răspuns:

Posibil.Intreaba-l ca doar nu se sfarseste lumea.

| Castiel a răspuns:

Ori te place,ori face misto de tine sau ii place fizicul tau, cel mai bine este sa ai o discutie sincera cu el (nu te balbai sau sa taci sau sa ocolesti subiectu ca o bolovana) si daca rade de tine inseamna ca este imatur dar in fond ce el da semnele nu cred,[data viitoare poate precizezi si varsta!] si vezi mai departe, daca ai fi dat mai multe detalii poate te-am fi putut ajuta mai bine nu crezi?!

| lplostonyou a răspuns:

Mai mult ca sigurhappytu ce crezi?

| Crisu a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Nu ai de unde sa stii niciodata. Vorbeste cu el si o sa afli. Doar daca vorbesti cu el despre asta o sa-ti dai seama, pentru ca la noi nu vei gasi niciodata un raspuns concret.

| MaLinKa a răspuns:

te place tongue