| AnemonaP a întrebat:

Daca un baiat te priveste lung si nu a vb niciodata cu tine inseamna ca te place?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nici pe departe.

| forever4you a răspuns:

Da cred ca te place si ii este frica sa iti spuna, sau ii placea cu ce erai imbracatalaughing

| lola a răspuns:

Nu neaparat.Gandeste-te ca baietii sunt niste creaturi FOARTE simple! Nu ca fetele ca daca iti zice prietena ta "se uita ala la tine" noi incepem "cum respira? cum isi tinea gura? vorbea despre mine? " Poate era plictisit sau nu avea la ce sa se uite...Mai bine privesti lucrurile din unghiul asta si apoi sa se intample decat invershappy

| AnemonaP explică:

Sa nu exageram nu e vitellaughinglaughing

| dreamygirl a răspuns:

Nu...Nu inseamna neaparat ca te place.De ce nu il intrebi pe el?happy

Răspuns utilizator avertizat
| albertoy21 a răspuns:

Inseamna cate te place si i este jena sau rusine sa zica fa tu primul pas cateodata baiati pot fi mai rau ca fetele crede-ma big grindevil

| znK a răspuns:

Te place dar el este timid si asteapta primul pas din partea ta!