| PuffyPufosul a întrebat:

Daca un baiat te tachineaza te place?

12 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Cam da.dar acum depinde de baiat.Eu sunt cu iubitul meu de 2 ani si mereu ma tachineaza, l-am intrebat de ce tot face asta si mi-a zis ca e felul lui de a ma iubi ca ii este drag de mine si ii place cand ma vede ca ma enervez si ma agithee hee

| BlueBird a răspuns:

Da. Asa fac baietii pentru ca nu stiu ce sa faca altceva laughing

| ynna93 a răspuns:

Stii vorba aia "cine se bate se iubeste"laughing

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nulaughing face si el putin misto sau se amuza pe seama ta dar nu inseamna ca te place

| AdinaCrissa a răspuns:

Nu mereuwinking Depinde

| Uilula a răspuns:

Depinde in ce sens spui asta. Daca te tachineaza si sta cu tine aproape tot timpul si se joaca inseamna ca te place, daca te tachineaza dupa aia pleaca apoi iar vine nu te place cu adevarat.
@LoveAngel acum depinde si de baiatul respectiv pentru ca in mare parte majoritatea baietilor cand tachineaza fetele inseamna ca le plac de ele.Dar daca este un fel "smecher sau mistocar" nu te place. Funda?

| Nicol_2691 a răspuns:

Da normal.

In clasa la mine sunt 3 baieti la care le place de mine'
domne totate pauzele ma streseaza
da imi place sa fac tot ce le zic love struck laughing

| Ingeras_3373 a răspuns:

Uni da uni nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat...

| MANIU a răspuns:

Eu nu tachinez fetele doar le battonguetonguerolling on the floor

| byanca1999 a răspuns:

Da,normal

| freakyjoker a răspuns:

Pai isi bate joc de tine glumeste pe seama ta deci te terorizeaza toata ziua