| ingerashpierduth a întrebat:

Daca un baiat vrea doar sex de la o fata atunci dupa ce se intampla asta intre ei ar mai insista ca ea sa ramana peste noapte cu el?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Este absolut sigur ca orice barbat si-ar dori ca pe parcursul noptii sa simta lipit de el trupul cald al unei femei. Mai ales de o femeie de care ii si place. big grin

| vocea a răspuns:

Da, i-ar placea sa doarma in bratele unei femei cu care se simte bine, nu ar accepta doar in cazul in care nu o place sau daca e insurat si trebuie sa plece.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca da, pentru o alta partida de sex mai tarziu happy Odata ce ai cedat odata, categoric va mai vrea si o a doua partida, ca nu mai trebuie sa se roage de tine, stie ca va capata oricum.

| Emilian65 a răspuns:

Daca si-a atins scopul, nu cred ca mai insista si a doua oara sa ramana la el.