| Oliiviiiia a întrebat:

Daca un baiat vrea sa te conduca acasa si pare pe fata lui ca are intetii cu tine, iar a doua zi cand te vede iti zambeste ce inseamna? Adica vrea sa aiba o relatie cu mine, fiindca mie imi este foarte simpatic si nu stiu sigur daca as vrea o relatie cu el deoarece nu prea imi plac prietezii lui (sunt genl care ar rade sau si-ar bate joc).Ce sa fac :-ss.Cel mai bun raspuns are funda :*

Răspuns Câştigător
| Giorgianabubu a răspuns:

Ai grija cu tipul asta de baieti,daca are prieteni de genul asta sa isi bata joc fereste-te,nu musca momeala,te inteleg ca iti este simpatic dar nu te lua dupa aparente ca nu stii ce se ascunde in el, daca totusi il vrei poti sa te intalnesti cu el in particular ca amici, lasi timpul sa treaca si asa ajungi sa il cunosti mai bine inainte sa regreti, fii desteapta, daca vrea sa aiba o relatie cu tine iti dai seama din insistente nu doar ca ti-a zambit.Succes in dragoste si ai grija de tine ca rar mai intalnesti baieti de treaba si seriosi, sper ca te-am ajutat.

| Oliiviiiia explică (pentru Giorgianabubu):

Il cunosc de mult timp si am fost amici si acum suntem si azi la scoala se tot uita la mine si eu la el big grin

5 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Ce legatura au prietenii lui cu asta? Daca tine la tine o sa ii potoleasca laughingSi da in general daca te duce acasa inseamna ca te place si ca vrea sa se aproprie de tine.Da-i o sansa nu il judeca in functie de alte persoane happySi puteti sa iesiti doar voi doi fara prietenii lui pentru ca nu cred ca sunt lipiti de el.

| Oliiviiiia explică (pentru hotshotb):

Sincer nu toti dintre prietenii lui fac asa, dar si o prietena de-a mea a stat cu el si au ras si si-au batut joc asa in primele 3 zile.

| hotshotb a răspuns (pentru Oliiviiiia):

Poate sunt gelosi la asta te-ai gandit?happype prietenul tau pentru ca are pe cineva si ei nu...

| Oliiviiiia explică (pentru hotshotb):

Poate thinking, dar nu prea cred desi prietenii lui arata foarte rau :o.thumbs down.Dar cred ca ai dreptate :*