| Mârr a întrebat:

Daca un baiat :X pe care il placi big hug ::: vorbesti cu el pe mess, vorbeste putin > si apoi zice mereu > sau > inseamna ca il plictisesti si nu mai vrea sa vorbeasca cu tine? thinking Te crede enervanta? confused

Răspuns Câştigător
| DragosMentol a răspuns:

Sau poate te place si el,dar nu stie ce sa mai zicahappy de multe ori am vazut astalaughing. Vezi si tu acum. scoate-l afara,iesiti undevahappy, pe mess este greu sa gasesti subiect de comunicare, dar afara este foarte simplu.Mai razi de vreo palarie ciudata a unei nu stiu ce pitzipoancelaughing sau de catelul tuns vulgar al batranelului de pe bancutza de langa stropitoare, sau de frumosul peisaj constituit de luminitele stralucitoare ce iti intra in ochi si se transforma intr-o multidutine de culori ce iti ametesc minte si te introduc in atmosfera sarbatorilor sezonale. Ma intelegi ce vreau sa zic.

Bafta!