| zuzu_4658 a întrebat:

Daca un barbat are o relatie de ceva timp 2 ani.si te cauta pe tine iti da sms-urii te suna cu nr ascuns nu spune nimic, ce credeti ca are ceva pentru tine? iti spune sa nu-l mai cauti dar tot el te cauta. si-a facut hi5 pentru tine, dar u i spui ca ti la el, si e indiferent.nu ai vb cu el 2 luni, iar dupa 2 luni te suna sa te intrebe de afaceri, voi ce credeti ca m-a sunat pentru afaceri sau pentru ca voia sa vb cu mine? ce credeti ca ma place, sau e asa?

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Eu cred ca nu este hotarat nici el.si atunci cand se cearta cu ea.vine la tinewinking

| Bia` a răspuns:

Buna zuzu`...
Cred ca baitu` tot tine la tine daca a facut atatea eforturi[sa zic asa] sa te cucereasca, sa te sune sh etc.chiar daca tu i`ai spus sa te lase in pace.
El te-a sunat sa vb cu tine, nici gand de afaceri`tongue.

Răspuns utilizator avertizat
| butterfly energy a răspuns:

Cu siguranta a inventat treaba cu afacerea sa aiba un pretext sa te sune! i s-a facut dor de tine pentru ca probabil s-a plictisit de relatia pe care o are acum, si la tine vede ceva nou. Te place.Intrebarea este: esti pregatita sa fi a treia persoana dintr-o relatie?

take care

| Skins97 a răspuns:

Eu cred ca te place. Poate e genul mai timid. Eu de exemplu daca ma place un baiat si a aflat si ma intreaba ii spun a nu imi place de el. Nu stiu de ce dar mi-o ia gura pe dinainte. Iar apoi ma tot blestem ca nu i-am zis ca este adevarat!