| Lubeniță38900 a întrebat:

Daca un bărbat dă limbi unei femei poate sa ia boli? Ofer funda

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Si iti creste si păr pe limbă.

| RAY a răspuns:

In fapt invers e riscul mai mare

| mihai69 a răspuns:

Fără număr!

| AliGab a răspuns:

Categoric

| JustStitch a răspuns (pentru Madaxo97):

Păi și de ce mai faceți oral dacă se transmite boli?

| Madaxo97 a răspuns (pentru JustStitch):

Dacă faci cu același partener sexual de ani de zile nu ai ce boli să iei, dacă îi cunoști istoricul medical și îl știi sănătos pe om, dacă schimbi partenerii ca pe șosete ai șanse să iei și boli. Trebuie să fie un partener stabil în care să ai încredere, nu faci așa oricui.

| Miruna333 a răspuns:

Da. Si de la oral poti lua, mai rar, dar poti lua

| Robert2526 a răspuns:

Da, ce te face sa crezi ca nu ar putea?

| Arukll a răspuns:

Doar dacă dai limbi în ochi. De aia se numesc boli venerice, de la latinescul veneris = a vedea.