| Mindfulness a întrebat:

Daca un bărbat e cat de cat frumos la fața, poate fi la fel și fără un dinte sau doi dinți în fața? Fetelor voi ați accepta un bărbat fără un dinte in fața care e puțin frumușel la fața? Sau nu? Fiți sincere!

7 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Nu. Niciodata. Nici pentru o secunda. Tin foarte mult la cat de ingrijita este o persoana. Poate sa fie model, daca ii lipsesc dinti, doamne fereste

| Mindfulness explică (pentru Miruna333):

Apreciez sinceritatea! Dar nici dacă și pune nu îi oferi o șansă și se spală frecvent pe dinți?

| Mindfulness explică (pentru Miruna333):

Da oricui ii poate cădea dinții, și dacă mănânci un corn ciocolata te poți trezi cu un dinte lipsa a doua zi sau noaptea! Unii nu ne permitem sa ne punem dinți happy

| Miruna333 a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu. Nu conteaza. Asta spune multe despre o persoana

| Miruna333 a răspuns (pentru Miruna333):

Dintii nu cad daca nu ai probleme. Asta e si chestia, nu as sta cu cineva care nu si-ar permite sa-si puna un dinte, care se neglijeaza si nu pune pret pe aspectul fizic

| Mindfulness explică (pentru Miruna333):

Interesant.

| Mindfulness explică (pentru Miruna333):

Apreciez sinceritatea.