| Zulffy a întrebat:

Daca un copil are 12 ani si se masturbeaza de trei ori pe saptamana, nu va mai avea niciodata sperma? (Nu raspundeti daca este o gluma proasta sau ceva care nu ajuta va rog) Mersi.

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Nu...Pe la varsta asta copii afla de masturbare si incep sa o practice. Unii de 3 ori pe saptamana, altii de 3 ori pe zi...Este normala masturbarea.Ea face parte din dezvoltarea normala a oricarui copil.Deci nu inseamna ca nu va mai avea niciodata sperma.Va avea.winking

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu este adevarat. Stai linistit.

| bestgirl1 a răspuns:

Dc,ma,ai 12 ani si vrei sa te masturbezi de 3 ori pe saptamana!

| apples a răspuns:

Da, ai sperma doar pentru 6 ejaculari toata viata. Foloseste-o cu cap!