| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un tip plânge pe ascuns dintr-un motiv nesemnificativ(o fată merge la masă cu alte persoane, fără el), înseamnă că ținea la ea(mai mult decât la o prietenă)?
Mi-am dat seama că a plâns după ce a venit la mine cu ochii roșii și înlăcrimați, s-a uitat în ochii mei câteva minute și după mi-a zis că nu o să uite niciodată ce i-am făcut...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca a plans de la atat esti sigura ca e un tip?

| Violleta2022 a răspuns:

Nimnei nu poate sti adevaratul motiv pentru care plange un baiat.
Poate plange dupa o fost iubita, poate plange dupa pierderea unei rude, a unui bunic samd.
Nu o pune pe seama unui lucru banal, ca s-a ridicat fata si s-a dus la alta masa, ca nu face nici un sens, din atata lucru nu plange nimeni.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, probabil a plâns de gelozie, de suparare că ai plecat cu fetele fără el. Asta nu prea e motiv de plâns oricum.

| simplaexsistenta a răspuns:

E grea viata pentru unii

| Giulia911 a răspuns:

Ce bărbat e asta?