| biscuitee_8551 a întrebat:

Daca unui baiat i se face sex oral, acesta fiind virgin, mai este sau nu?:d

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din punct de vedere medical,atat timp cat nu i-a fost rupt frenul(popular ata),este inca virgin.
E acelasi lucru cu fetele care intretin sex anal si oral,dar au himenul neatins.
Le mai poti considera virgine?
Deci, spune-i prietenei tale ca baiatul nu mai este virgin, decat dpdv medical.

8 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Da, este. asta insemnand sa fie doar oral. un baiat se poate zice ca se dezvirgineaza in momentul in care face contact sexual normal cu fata.

| CodrutM a răspuns:

Pe jumatate. A avut un contact sexual, ce-i drept oral. Deci... pe jumatate laughing

| Christal a răspuns:

Mai este bineinteleshappy nu il afecteaza cu nimic.

| Al3xandru87 a răspuns:

Mai este dar, incearca sa nu mai faci chestia asta mi se pare umilitor suna aiurea fiind baiat sa zic asta dar what the. sa si imaginez in genunchi in fata lui sa i-o,,, think twice:* :* kiss

| andrrei08 a răspuns:

Practic da, daca facem analogie si la femei virgine daca faci sex oral nu se intampla nimic, tot virgine raman big grin

| karinka_7246 a răspuns:

Da mai este, mai este.e singur cind va veni timpul va simti ca nu mai estelaughing)))))))

| cristi_1959 a răspuns:

Tu nu faci oral la baieti?

| biscuitee_8551 explică:

Intrebarea nu este legata de mine, m`a intrebat o prietena si n`am stiut ce s`ai raspund, sunt doar curioasahappy