| danylove37 a întrebat:

Daca unui baiat ii place de alta fata si tu il iubesti ce poti sa faci? inainte am avut un gen de realtie dar nu chiar asa pe bune...multumesc

Răspuns Câştigător
| AWonderfulDay a răspuns:

Asa mi s.a intamplat. si mi se intampla si in momentul de fata asa ca nu vr sa suferi ca mine dupa acel baiat. Ma doare sufletul cand il vad ca sta po langa ea. Da` na nu am ce face. sad ma simt ca naiba ca a ales`o po ea chiar daca (eu cu el am avut o relatie stabila de vro2 luni). Adica asa mi se pare, nu sunt in preuna dar totusi ma deprima, mareu ii zic po mine dc nu ma bagi in seama iar el raspun de : te bag in seama dar nu prea am ce sa vb cu tine...
Dar cand eram in preuna dc faceai orice sa stam amandoi?
el: pentru ca atunci ne sarutam sh ne tineam in brate sh chestii.
Nu vreau sa suferi sh thu danywinking UIta`l iti faci un bine uitandu`l
Vezi thu mai departe ce se intampla mai pui intrebari ca`ti raspundwinking e bine sa intrebi po cineva care a trecut prin acel lucru.

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Da-i funda, are dreptate.

| ema69 a răspuns:

Daca il iubesti,ii respecti deciziile, oricat de greu ar fi. Oricum, dragoste cu sila nu se poate.Stiu ca-i greu dar n-ai ce face.Lasa totul in seama timpului, el le rezolva pe toate.

| Astaeparereamea a răspuns:

Eu zic sa te pui in locul acelei fete, incearca sa vezi cum te-ai simtii cind vezi ca cineva vrea sa va desparta

| Laur_7500 a răspuns:

Mai intai descopera daca acelui baiat ii place asa macar un pic de thine. daca da.lupta pentru el cu acea fata. vezi daca alaturi langa ea se simte bine si este fericit, daca este nu are rost sa interviiwinking

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Eu spun sa fiti doar prieteni pentru ca eu spun ca asa ar fi mai intelept sai lasi pe ei impreuna si iti gasesti tu pe altcineva. Nu este un raspuns prea bun... Funda?

| Dayana06011999 a răspuns:

Pai dupa parerea mea ar trebui sa il uiti.mai ales ca daca ii place de alta fata...stiu,e dureros, dar nu ai ce face.trebuie sa il uiti.pup