| resident a întrebat:

Daca v-ati trezi .cu o fata virgina pe o plaja virgina! ce ati facebig grin intrebare pentru baieti!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca pe plaja ar fi fata aceea si eu nu ar mai fi virgina. As avea grija mai apoi ca fata sa nu se simta inferioara plajei. As avea grija sa nu mai fie nici ea virgina. Nu as vrea sa sufere fata. Eu tin foarte mult la fete.

13 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

As pune-o pe fata sa-mi faca masajrolling on the floor

| therock a răspuns:

As lua-o pe fata virgina si as dezvirgina toata plaja cu ea :d

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cat de beat ar trebui sa fiu ca sa am un vis cu 2 virgine dintr-odata? Cred ca m-as trezi singur, pe o plaja pustie. Adica m-as trezi la realitate.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Chiar daca nu sunt baiat, tot o sa comentezwinking. As sarutat-o si dupa 5 minute mi-as dechide fermoarul pantalonilor si i-as zice:„draga mea, acesta este un penis, iar astea doua sunt ouă[nu din alea de pus in tigaie].". Apoi dupa alte 5 minte i-as spune:„draga ce faem noi acum se numeste dragoste/sex". Atunci nici fata nu ar mai fi virgina, nici plajalaughing. Cred ca o sa primesc acum o 100 de stupiduri, dar as mi-a venit acumlaughing. Pa pa:*

| razispeed a răspuns:

As intrba fata cand trebuie sa ii vina ciclul ca sa stiu cand o fac cu ea sa nu ma trezesc cu mai multi lucuitori pe insula aia virgina

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@resident eu nu raspund tongue stau si privesc cu tine cum/si ce mai viseaza baietii in ziua de azi laughing...batting eyelashes privim amandoi da?batting eyelashes
hai baietii... ia ziceti voi ce i-ati face?!hee hee

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

As astepta noaptea ca sa ma uit la stele.

| CevaNormal a răspuns:

Pai raspunsul vine automat de la toti, pentru ca toti avem instincte, sa fi fost intrebarea pentru fete dar formulata altfel atunci avea sa auzim aceleasi raspunsuri. Evident ca aici de acum depinde de fantezia fiecaruia.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@cevanormal ziceai ceva de raspunsuri de la fete?! big grin... ahhh ce i-as face eu .mama mama laughing...zau daca nu ar vrea sa devina "bastinas" si eu "bastinasa" lui rolling on the floorrolling on the floor ...si ete asa am ramane 2"bastinasi" dezvirginati" pe o insula "virgina" rolling on the floorrolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Plaja virgina?!
Poi trebuie sa ma gandesc pe cine sa dezvirginez mai intai... fata sau plaja.

| ZuuZaaA a răspuns:

Si pentru fete nu e vreo intrebare asemanatoare? laughing)) thinking rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faceti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vb cu ea si dupa aia as...