| Mihai_3714 a întrebat:

Daca va place de o fata voi cum ii spuneti asta? Tin sa precizez ca nu are prieten si am vb de mule ori cu ea. FUNDA, mersi

3 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Cel mai usor e sa-i spui pe mes sau prin sms. Pe mes e usor intri in vorba cu ea o intrebi ce a mai facut etc si apoi ii spui:*

| DeathLord93 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie imi place de o fata ne am cunoscut pe net dar nu am ganduri serioase cu ea happy
Incearca ca de fiecare data cand va vedeti sa discutati lucruri frumoase si sa afli cat mai multe lucruri despre ea ce i place sa faca unde ii place sa stea iar dupa ce afli cate ceva incearca sa pui in practica cateva din acele lucruri.
Sau fai o surpriza placuta si cand o chemi sa ii dai cadoul spune-i si ca iti place de eawinking multa bafta

| DrakoHardy a răspuns:

Pai ii spui ceva de genul: "Uite ce este. Am vorbit de multe ori, ne intelegem foarte bine, dar daca si tu esti de acord as vrea sa fim mai mult decat prieteni!"