| Mihai_3714 a întrebat:

Daca va place de o fata voi cum ii spuneti asta? Tin sa precizez ca nu are prieten si am vb de mule ori cu ea. Invata intr-o cls. de sub etajul meu si deocamdata nu poate intra pe mess. Am zis asta pentru ca am mai zis odata aceasta intrebare si toti au zis sa izic pe mes. ( lol)
Plss HELP. funda

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Pai daca ai mai vorbit cu ea, te duci la ea, o intrebi daca ar vrea sa mergeti acasa impreuna [daca vi se potriveste orarul] sau daca ar dori sa mergeti la o plimbare, ca intre amici... Sau ii amintesti intr-o pauza, printr-o gluma ca iti place de ea... Daca reusesti sa-ti faci o ocazie, e usor. Cred ca mai greu e sa gasesti vorbele potrivite sa te inteleaga clar xD
Succes happy